Volejte dispečink

Údržba dopravního značení

Místní komunikace

Seznam místních komunikací I. a II. třídy, které jsou ve správě Ostravských komunikací, a.s.

Název MK Třída Úsek Městský obvod
1. čs. arm. sboru II Martinovská - Sokolovská Poruba
1. máje I 28. října - Mostárenská MOaP, MHaH, Vítk.
1. máje I Ruská - Mírová Vítkovice
28.října II Nádražní - Poděbradova Mor. Ostrava a Přívoz
28.října I Sokolská - Bohumínská MOaP, Sl. O.
30.dubna I Poděbradova - Sokolská Mor. Ostrava a Přívoz
Aviatiků II Mjr. Nováka - Krmelínská O. - jih
B. Nikodéma I Opavská - Martinovská Poruba
Bémova II Těšínská - Ludvíkova Radvanice a Bartovice
Betonářská I Orlovská - Hladnovská Slezská Ostrava
Blanická I Výškovická - Junácká Stará Bělá
Briketářská II Vrbická - ČS. armády Michálkovice
Bří. Sedláčků II rampa Rudná - lávka Dubí Svinov
Čapkova II Radvanická - Fryštátská Radvanice a Bartovice
Českobratrská II Hornopolní - Cihelní Mor. Ostrava a Přívoz
Čujkovova I Výškovická - Plzeňská O. - jih
Michálkovická II Bohumínská - Českobratrská Slezská Ostrava
Dědičná II Bohumínská - Českobratrská Slezská Ostrava
Dr. Malého II Výstavní - Vítkovická Mor. Ostrava a Přívoz
Dr. Martínka I Místecká - Horní O. - jih
Dr. Slabihoudka II 17. listopadu - K myslivně Poruba
Dvorová II Těšínská - Pod bažantnicí Radvanice a Bartovice
Dvouletky II Zlepšovatelů - Provaznická O. - jih
Erbenova II Výstavní - Lidická Vítkovice
Francouzská II Opavská - Nad Porubkou Poruba
Fričova I 28. Října - U Hrůbků Nová Ves
Grmelova II Novoveská - Pašerových Mar. Hory a Hulváky
H. Salichové II 1. května - J. Šámala Polanka
Halasova II Lidická - Výstavní Vítkovice
Hasičská II Závodní - Dvouletky O. - jih
Heřmanická I Michálkovická - V Korunce Slezská Ostrava
Hladnovská I, II Michálkov. - Betonářská - Bohumínská Slezská Ostrava
Hlavní tř. I 17. listopadu - Francouzská Poruba
Holvekova II Lihovarská - Škrobálkova Slezská Ostrava
Horní I Plzeňská - Plzeňská O. - jih
Hornopolní I 28. října - (Č.-bratrská) - Novinářská Mor. Ostrava a Přívoz
Hrabovská II Mitrovická - Mísrecká Nová Bělá
J. Šámala II Janovská - H. Salichové Polanka
Janovská II Ostravská - 1. května Polanka
Jeremenkova II Halasova - Mostárenská Vítkovice
Jirská II Mariánskohorská - Nádražní Mor. Ostrava a Přívoz
Junácká II Mitrovická - Plzeňská Stará Bělá
Karla Svobody II Opavská - 26. dubna Plesná
Keltičkova II Michálkovická - Na Baranovci Slezská Ostrava
K Myslivně II 17. listopadu - Dr. Slabihoudka Poruba
Koksovna NH II Šenovská Radvanice a Bartovice
Koněvova I V Korunce - Vrbická Slezská Ostrava
Kotkova II Mostárenská - Ruská Vítkovice
Krásnopolská I Opavská - Družební Krásné Pole
Krmelínská II Mitrovická - Plzeňská, bus DPO Nová Bělá
Kubínova II Koněvova - Orlovská Slezská Ostrava
Lidická II Rudná - Halasova Vítkovice
Lihovarská II Šenovská - Frýdecká Slezská Ostrava
Lihovarská II Těšínská - Šenovská Radvanice a Bartovice
Ludvíkova II Bémova - hranice okresu KI Radvanice a Bartovice
Mírová II Ruská - Jeremenkova Vítkovice
Mongolská II Ukrajinská - Opavská Poruba
Moravská II Závodní - Místecká O. - jih
Mostárenská II 1. máje - Pohraniční Vítkovice
Na Baranovci II Těšínská - Keltičkova Slezská Ostrava
Nábřeží SPB II 17. listopadu - Nad Porubkou Poruba
Nad Porubkou I Nábř.SPB - Bílovecká Poruba, Svinov
Nádražní I 28. října - Hl. n. ČD Mor. Ostrava a Přívoz
Na Jánské II Michálkovická - Slívova Slezská Ostrava
Na Jízdárně II 28. října - Dr. Malého Mor. Ostrava a Přívoz
Na Najmanské II Těšínská - Michálkovická Slezská Ostrava
Na Náspu II Palackého - Slovenská Mor. Ostrava a Přívoz
Novinářská I 28. října - Mariánskohorská Mor. Ostrava a Přívoz
Novoveská II S. Tůmy - Novinářská MOaP, MHaH
Oderská II Slovenská - smyčka DPO Mor. Ostrava a Přívoz
Palackého II Hlučínská - Na náspu Mor. Ostrava a Přívoz
Pavlovova II Výškovická - nemocnice NH O. - jih
Pikartská +Petřvaldská II Michálkovická - Radvanická Sl. O. , RaB
Pod bažantnicí II Dvorová - Šenovská Radvanice a Bartovice
Poděbrad. + Valchařská II 28. října - Nádražní Mor. Ostrava a Přívoz
Podzámčí II Těšínská - Na Karolíně Slezská Ostrava
Pohraniční II 1. máje - Štramberská MOaP, Vítkovice
Polská II Francouzská - Ukrajinská Poruba
Porubská II Opavská - Nábřeží SPB Poruba
Provozní II Martinovská - trať ČD Třebovice
Průběžná II Opavská - Martinovská Poruba
Průmyslová II 1. máje - Výstavní Mor. Ostrava a Přívoz
Přemyslovců II 28. října - Novoveská Mar. Hory a Hulváky
Rodimcevova II Pavlovova - Čujkovova O. - jih
Rostislavova II Štramberská - Syllabova Vítkovice
Ruská I Výstavní - rampa Plzeňská O. - jih, Vítkovice
Sládkova II Cihelní - Hornopolní Mor. Ostrava a Přívoz
Slavíkova II Sokolovská - 17. listopadu Poruba
Slívova II Těšínská - Na Jánské Slezská Ostrava
Sokola Tůmy II Novoveská - 28. října Mar. Hory a Hulváky
Sokolovská I Opavská - Martinovská Poruba
Sokolská I 28. října - Č.-bratrská - Muglinov. Mor. Ostrava a Přívoz
Studentská II Opavská - Dr. Slabihoudka Poruba
Suderova II Slovenská - smyčka DPO Mar. Hory a Hulváky
Suchardova II Sokolská - Nádražní Mor. Ostrava a Přívoz
Svornosti II Výškovická - smyčka tram. DPO O. - jih
Syllabova II Rostislavova - U cementárny Vítkovice
Šalounova II Výstavní - nám. Jiřího z Poděbrad Vítkovice
Šenovská II Podzámčí - Počáteční Slezská Ostrava
Škrobálkova II Frýdecká - Vratimovská Slezská Ostrava
Štramberská II Ruská - Pohraniční Vítkovice
Trnkovecká II Těšínská - Pikartská Sl. O. , RaB
Třebovická II Opavská - Martinovská Třebovice
U Boříka I 28. října - U Hrůbků Nová Ves
U cementárny II Plzeňská - Štramberská Vítkovice
U Hrůbků I U Boříka - U studia Nová Ves, O.-jih
U koupaliště II Plzeňská - 28. října Mar. Hory a Hulváky
U sochy II Blanická - Mitrovická Stará Bělá
U stadionu II Novinářská - vozovna DPO Mor. Ostrava a Přívoz
U studia II Dolní - Výškovická O. - jih
Varenská I Hornopolní - Novinářská Mor. Ostrava a Přívoz
Vlnitá II K. Svobody - 26. dubna Plesná
Volgogradská II Výškovická - Výškovická O. - jih
Vratimovská II Lihovarská - smyčka busů NH Slezská Ostrava
Vrbická II Vrbická - Briketářská Slezská Ostrava
Vřesinská I 17. listopadu - Nábřeží SPB Poruba
Výstavní I 28. října - Rudná MOaP, MHaH, Vítk.
Výškovická I Proskovická - Blanická O. - jih
Zauliční II Družební - Družební Krásné Pole
Závodní I Ruská - Provaznická O. - jih, Vítkovice
Zelená II 1. máje - Výstavní Mar. Hory a Hulváky
Zengrova II Výstavní - Lidická Vítkovice
Zlepšovatelů II Závodní - Dvouletky O. - jih
Železárenská II 28. října - 1. máje Mar. Hory a Hulváky
Železárenská (Vítkovická) II Místecká - Výstavní Mor. Ostrava a Přívoz
smyčka busů DPO II 1. května Polanka
rampy Dubí Rudná - Bří. Sedláčků Svinov
rampy Horní (Dubina)
Horní/Plzeňská
Horní - Plzeňská O. - jih
rampy Dr. Martínka Dr. Martínka - Místecká O. - jih
rampa "F" rampa Rudná - Nad Porubkou Svinov
rampy Halasova Halasova - Místecká Vítkovice
rampy Hrabovská Hrabovská - Místecká Nová Bělá
rampy Novinářská Mariánskohorská-Novinářská Mor. Ostrava a Přívoz
rampy Moravská Moravská - Místecká Vítkovice
Rychlý kontakt

Ostravské komunikace, a.s.
Novoveská 1266/25
Ostrava, Mariánské Hory, 709 00

tel. dispečink: 596 622 922

IČ: 253 96 544
DIČ: CZ25396544

Dopravní zpravodajství
Novinky

15.05.2017

Instalace retardéru na ulici Poděbradova se blíží k cíli

/ 15.05.2017 /

Bezpečnost chodců, to je hlavní důvod, proč Ostravské komunikace budují zpomalovací retardér na ulici Poděbradova. Mírnit agresivní řidiče automobilů i motocyklů by měl začít od konce května.

Autor: Jiří Maléř

19.04.2017

Sypače jsou v terénu nepřetržitě od noci

/ 19.04.2017 /

Předpovědi meteorologů se naplnily a krátce před druhou hodinou ranní ve středu 19. dubna tak musely kvůli hustému sněžení vyrazit do terénu sypače Ostravských komunikací. Silnice jsou aktuálně sjízdné, leží na nich vrstva rozsoleného, rozbředlého sněhu.

Autor: Jiří Maléř

» více novinek

 

mapa webu